• 281 918 191
 • Bobkova 786, Praha 9

CEM

Firma CEM Corp. (USA) je celosvětově respektovaná technologická společnost s nejdelší tradicí na trhu v oblasti vývoje a výroby laboratorních mikrovlnných systémů (od roku 1978)

Webové stránky výrobce: http://www.cem.com/

Její produktové portfolio zahrnuje analytické systémy (instrumentace pro tlakový a otevřený rozklad a extrakci rozpouštědly), QC a procesní analyzátory pro potravinářský a chemický průmysl (stanovení vlhkosti, sušiny, popela, bezrekalibrační NMR stanovení tuků, rychlé automatické stanovení proteinů) a mikrovlnné sušení velkých vzorků. Nejvýznamnější odvětví představuje v posledním období pro firmu CEM prudce se rozvíjející obor mikrovlnně asistované syntézy (včetně syntézy peptidů) a příprava vzorků pro proteomiku.

Se svými více než 35.000 prodanými systémy, více než 300 patenty v oblasti mikrovlnné techniky, deseti obdrženými cenami R&D 100 a nejdelší tradicí vývoje i výroby v dané oblasti, patří firmě CEM jednoznačně pozice leadra oboru, což potvrzují dále i významné reference od největších světových průmyslových podniků, předních univerzit i prestižních vědeckých institucí, jakož i odkazy v řadě vědeckých periodik a odborné literatuře.

Seznam produktů

Aktuality

 • 29.11.

  Lineární urychlovač Ethos

  ETHOS THERAPY AN ADAPTIVE INTELLIGENCE™ SOLUTION Experience the moment when artificial intelligence and adaptive therapy combine to create Adaptive Intelligence. Technology so advanced it will...
 • 06.06.

  MOBIUS

  Komplexní softwarová platforma Mobius3D® pro zajištění kvality pacientů obsahuje moduly pro QA lineárních urychlovačů, předléčebnou verifikaci pacientských plánů a verifikaci klinických CBCT....
 • 23.11.

  BRAVOS

  Afterloadingový přístroj pro HDR brachyterapii s použitím radionuklidového zdroje 192Ir pro intersticiální, intraluminální, intrakavitární a povrchovou brachyterapii.