• 281 918 191
  • Bobkova 786, Praha 9

Zastupujeme:

Mikrovlnný rozklad

Firma CEM Corp. (USA) je celosvětově respektovaná technologická společnost s nejdelší tradicí (od roku 1978) ze všech producentů v oblasti vývoje a výroby laboratorních mikrovlnných systémů

Mikrovlnný tlakový rozklad (digesce minerálními kyselinami) se využívá k přípravě všech typů vzorků pro prvkovou analýzu (AAS, ICP-OES, ICP-MS), která vyžaduje převedení vzorku do roztoku. CEM nabízí pro tento účel dva klasické vsádkové (paralelní) systémy, MARS 6 a MARS 2 a dále sekvenční modely Discover SP-D 80 a Discover SP-D Clinical s možností automatizovaného režimu rozkladu a individuálním programováním každého vzorku.

Se svými více než 35.000 prodanými systémy, více než 300 patenty v oblasti mikrovlnné techniky, deseti obdrženými cenami R&D 100 a nejdelší tradicí vývoje i výroby v dané oblasti, patří firmě CEM jednoznačně pozice leadra oboru, což potvrzují dále i významné reference od největších světových průmyslových podniků, předních univerzit i prestižních vědeckých institucí, jakož i odkazy v řadě vědeckých periodik a odborné literatuře.

Produkty v kategorii:

Aktuality