Mikrovlnné systémy a procesní analyzátory firmy CEM

Firma CEM Corp. (USA) je celosvětově významná technologická společnost zabývající se vývojem a výrobou především mikrovlnných laboratorních systémů a to již od svého založení v roce 1978.

Její produktové portfolio zahrnuje analytické systémy (instrumentace pro tlakový a otevřený rozklad a extrakci rozpouštědly), QC a procesní analyzátory pro potravinářský a chemický průmysl (stanovení vlhkosti, sušiny, popela, bezrekalibrační NMR stanovení tuků, rychlé automatické stanovení proteinů) a mikrovlnné sušení velkých vzorků. Nejvýznamnější odvětví představuje v posledním období pro firmu CEM prudce se rozvíjející obor mikrovlnně asistované syntézy (včetně syntézy peptidů) a příprava vzorků pro proteomiku.

Se svými více než 35.000 prodanými systémy, více než 300 patenty v oblasti mikrovlnné techniky, deseti obdrženými cenami R&D 100 a nejdelší tradicí vývoje i výroby v dané oblasti, **patří firmě CEM jednoznačně pozice leadra oboru*, což potvrzují dále i významné reference od největších světových průmyslových podniků, předních univerzit i prestižních vědeckých institucí, jakož i odkazy v řadě vědeckých periodik a odborné literatuře.

Produkty v kategorii:

Aktuality

  • 06.05.

    Lineární urychlovač Halcyon

    Byl představen nový typ ozařovače Halcyon, který poskytuje velmi kvalitní péči při léčbě zhoubných nádorů.
  • 13.04.

    SCIEX X500R QTOF

    SCIEX představil nový kompaktní hmotnostní spektrometr X500R QTOF s vysokým rozlišením